1-3 листопада 2018 р. в Єревані (Арменія) проводилась I міжнародна конференція «Сучасний стан фармації та перспективи її розвитку»

В работі конференції взяла участь делегація з Національного фармацевтичного університету, зокрема, професор кафедри хімії природних сполук, доктор фармацевтичнких наук Хворост Ольга Павлівна. 2 листопада 2018 професор Хворост О.П. виступила з доповіддю “Питання стандартизації листя як лікарської рослинної сировини”. В рамках культурної програми учасники конференції відвідали Матенадаран, Інститут стародавніх рукописів Матенадаран імені св. Месропа Маштоца (автора армянської писемності),  в якому зберігаються понад 17 тис. стародавніх рукописів та понад 100 тис. старовинних архівних документів.

Доповідь проф. Хворост О.П. на I міжнародній конференції «Сучасний стан фармації та перспективи її розвитку»

1-3 листопада 2018 р. в Єревані (Арменія) проводилась  I міжнародна конференція «Сучасний стан фармації та перспективи її розвитку»Учасники конференції в Єреванському державному медичному університеті ім. Мхітара Хераці 1-3 листопада 2018 р. в Єревані (Арменія) проводилась  I міжнародна конференція «Сучасний стан фармації та перспективи її розвитку»

Проф. Хворост Ольга Павлівна (НФаУ), проректор з НПР (виховної) Кухтенко Олександр Сергійович (НФаУ), д-р Наїра Чічоян (Єреванський державний медичний університет ім. Мхітара Хераці)

1-3 листопада 2018 р. в Єревані (Арменія) проводилась  I міжнародна конференція «Сучасний стан фармації та перспективи її розвитку»Учасники конференції в Інституті стародавніх рукописів Матенадаран