05-08 травня 2015 р. – відрядження до Йорданського Хашимітського Королівства, м. Петра

Закордонне відрядження завідувача кафедри хімії природних сполук, професора Кисличенко В.С., професора кафедри хімії природних сполук Журавель І.О. та асистента кафедри фармакогнозії Кисличенко О.А. Національного фармацевтичного університету до Йорданського Хашимітського Королівства, м. Петра для участі у 15-ому Конгресі Всесвітнього Товариства з етнофармакології у період з 05.05.2015 р. по 08.05.2015 р.
Щорічно Всесвітнє Товариство з етнофармакології проводить Конгреси у різних країнах світу. В роботі 15-ого Конгресу Всесвітнього Товариства з етнофармакології прийняло участь понад 300 спеціалістів з 34 країн світу, що працюють у галузі «Фармація». Це представники промислових підприємств, наукових установ, провідних університетів країн-учасників Конгресу. На пленарних, секційних та постерних сесіях йшла мова про успіхи та проблеми вивчення нових видів лікарських рослин, одержання біологічно активних субстанцій, скринінгових фармакологічних дослідженнях, виявлення фальсифікованої рослинної сировини та аналізу лікарських фітопрепаратів та дієтичних добавок.
Метою відрядження була участь у Конгресі у якості члену наукового комітету Конгресу (д.фарм.н., проф. Кисличенко В.С.), виступу з доповіддю (к.фарм.н., ас. Кисличенко О.А.) та постерної презентації (д.фарм.н., проф. Журавель І.О.) наукових розробок кафедри хімії природних сполук Національного фармацевтичного університету.
В рамках Конгресу приймали участь у круглих столах та «work shops», які стосувалися правильної презентації своїх наукових досліджень у вигляді статей та можливості їх публікації у профільних виданнях бази даних Scopus, насамперед, видавництва Elsever та журналу «Etnopharmacology», що має Impact factor 3.
Участь у даному Конгресі дозволила ще раз підтвердити високий рейтинг Національного фармацевтичного університету, обмінятися досвідом наукових досліджень, викладання дисциплін, пов’язаних з вивченням лікарських рослин, та спланувати напрямки наукової співпраці з провідними фахівцями в галузі фармації, фармацевтичного аналізу, розробки лікарських засобів та БАДів та викладачами фармакогнозії та ботаніки.

Print Friendly, PDF & Email