13-14 квітня 2019 року у м. Каунас (Литва) у рамках BaltPharm Forum 2019 відбулася 22 Міжнародна конференція “Pharmacists as drug experts: their role in health care system”, у якій взяли участь науковці з Литви, Латвії, Естонії, Великої Британії, Нідерландів, України, Словаччини. Національний фармацевтичний університет представляли перший проректор з науково-педагогічної роботи, д.фарм.н., доцент Федосов Андрій Ігоревич, який виступив на пленарному засіданні з доповіддю “National University of Pharmacy – the leader of pharmaceutical education in Ukraine”, та декан фармацевтичного факультету, доцент кафедри хімії природних сполук Кузнєцова Вікторія Юріївна, що виступила з постерною доповіддю “Application of anthocyanidins for the creation of phytomedicines: from a supplement to a herbal medicinal product”.
13-14 квітня 2019 р. НФаУ взяв участь у 22 Міжнародній конференції “Pharmacists as drug experts: their role in health care system” 13-14 квітня 2019 р. НФаУ взяв участь у 22 Міжнародній конференції “Pharmacists as drug experts: their role in health care system” 13-14 квітня 2019 р. НФаУ взяв участь у 22 Міжнародній конференції “Pharmacists as drug experts: their role in health care system” 13-14 квітня 2019 р. НФаУ взяв участь у 22 Міжнародній конференції “Pharmacists as drug experts: their role in health care system” 13-14 квітня 2019 р. НФаУ взяв участь у 22 Міжнародній конференції “Pharmacists as drug experts: their role in health care system”