Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук Кисличенко Олександри Анатоліївни

29 вересня 2020 відбулося Засідання спеціалізованої вченої ради Д 64.605.01. Відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук Кисличенко Олександри Анатоліївни на тему «Фармакогностичне Вивчення рослин для розробки лікарськіх засобів для лікування серцево-судинна захворювань» (науковий консультант – доктор фармацевтичних наук, професор Журавель Ірина Олександрівна, Національний фармацевтичний університет, професор кафедри хімії природних сполук і нутриціології). Вітаємо дисертанта та наукового керівника з успішним захистом!!!