НОВОСЕЛ Олена Миколаївна

НОВОСЕЛ Олена Миколаївна НОВОСЕЛ Олена Миколаївна – доцент закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

НОВОСЕЛ Олена Миколаївна НОВОСЕЛ Олена Миколаївна НОВОСЕЛ Олена Миколаївна

Народилась 20.11.1971 р., м. Харків. Закінчила Українську фармацевтичну академію (1996), в якій працює з 1989 р.: молодша лаборантка кафедри фармакогнозії (1989); старша лаборантка кафедри фармакогнозії (1997); асистентка кафедри фармакогнозії (2001); аспірантка (2003); асистентка кафедри хімії природних сполук (2004), доцентка кафедри хімії природних сполук (2008), доцентка кафедри хімії природних сполук і нутриціології (з 2019), доцентка кафедри фармакогнозії та нутриціології (з 2023). На кафедрі виконує обов’язки методистки кафедри (з 2012).

Навчально-методична робота:

Читає курс лекції з дисциплін «Фармакогнозія», «Фармакогнозія з основами ресурсознавства», «Нутриціологія» «Фармакогностичні основи фітотерапії». Співавторка понад 15 посібників, 25 навчальних програм.

Науково-дослідна робота:

Захистила кандидатську дисертацію на тему «Фармакогностичне вивчення представників родів Malus та Pyrus», (2007). Має понад 240 наукових праць.

Громадська діяльність:

Секретарка Державної екзаменаційної комісії (2008-2017), членкиня приймальної комісії, екзаменаторка фахового іспиту, екзаменаторка прийому в магістратуру (2008), членкиня відбіркової комісії для забезпечення прийому документів, оформлення особових справ та розгляду мотиваційних листів громадян України (2022).