БУРДА Надія Євгеніївна

БУРДА Надія Євгеніївна
БУРДА Надія Євгеніївна – професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології, доктор фармацевтичних наук, професор.

БУРДА Надія Євгеніївна БУРДА Надія Євгеніївна БУРДА Надія Євгеніївна БУРДА Надія Євгеніївна БУРДА Надія Євгеніївна

У 2008 р. закінчила Національний фармацевтичний університет за спеціальністю «Фармація», отримала кваліфікацію провізор. У 2009 р. закінчила магістратуру Національного фармацевтичного університету за спеціальністю «Фармація», отримала кваліфікацію магістр фармації. Продовжила свою професійну діяльність на кафедрі хімії природних сполук на посадах: старшого лаборанта (2009-2011), асистента (2011-2016), доцента (2016-2018), старшого викладача (2018-2019). На кафедрі хімії природних сполук і нутриціології: доцент (2019-2021), професор (2021-2023). З 2023 р. професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології.
У 2011 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 15.00.02 – «Фармацевтична хімія та фармакогнозія» на тему: «Фармакогностичне вивчення Filipendula ulmaria (L.) Maxim.»
У 2018 р. захистила докторську дисертацію за тією ж спеціальністю на тему: «Науково-теоретичні підходи до розробки та дослідження урологічних та проктологічних лікарських рослинних засобів».
У 2018 р. отримала вчене звання доцент, у 2021 р. – вчене звання професор.

Наукові напрямки охоплюють фармакогностичне вивчення рослинної сировини вітчизняної та зарубіжної флори; розробку проєктів фармакопейних монографій на рослинну сировину для включення у Державну фармакопею України; розробку лікарських засобів на основі природної сировини. Брала участь у розробці національної монографії ДФУ та лікарських засобів на основі рослинної сировини.
Автор та співавтор понад 190 публікацій наукового та навчально-методичного характеру (в тому числі внесених до міжнародних наукометричних бази Scopus і Web of Science).

Під керівництвом виконуються 2 дисертаційні роботи за спеціальністю «226 Фармація, промислова фармація» на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Член редакційних колегій журналів «Аннали Мечніковського інституту», «Фітотерапія. Часопис», «Вісник фармації», «Open Access Journal of Pharmaceutical Research». Секретар Експертної проблемної комісії Національного фармацевтичного університету, член Koмicii з академiчноi доброчесностi Нацiонального фармацевтичного унiверситету, відповідальна із забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад Національного фармацевтичного університету.

Член Харківської обласної асоціації фармацевтичних працівників, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України».
Нагороджена Подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації з нагоди Дня науки (2019); Грамотою Харківської обласної ради з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника (2019); Дипломом лауреата І премії конкурсу «Краще видання року» у номінації «Наукові статті», Національна академія наук вищої освіти України, Київ (2019); Грамотою Харківської обласної ради (2023); Номінант щорічного конкурсу “Молодий вчений року” у номінації “Фармакологія та фармацевтика”, Міністерство освіти і науки України (2023).

Print Friendly, PDF & Email