КОРОЛЬ Вікторія Вікторівна

КОРОЛЬ Вікторія Вікторівна КОРОЛЬ Вікторія Вікторівна – доцент закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

КОРОЛЬ Вікторія Вікторівна КОРОЛЬ Вікторія Вікторівна

Король Вікторія Вікторівна народилась 18.04.1968 в м. Харків. В 1990 році закінчила Харківський фармацевтичний інститут (ХФІ) по спеціальністи «Фармація» і отримала кваліфікацію «провізор».
Працювала старшим лаборантом кафедри фармакогнозії (1990) ХФІ, асистентом (1991 р.) кафедри фармакогнозії ХФІ, доцентом кафедри фармакогнозії (2003 р.) НФаУ, доцентом кафедри хімії природних сполук (2004 р.) НФаУ. З 2003 по 2018 рр. – заступник декана фармацевтичного факультету. Доцент кафедри хімії природних сполук і нутриціології (2019 р.) Керівник студентського наукового товариства на кафедрі хімії природних сполук і нутриціології (з 2004р).

Навчально-методична робота
Читає лекції та веде практичні заняття і семінари з дисциплін: фармакогнозія, ресурсознавство лікарських рослин, фармакогностичні основи фітотерапії, фармакогностичний аналіз нової ЛРС, нутриціологія.

Науково-дослідна робота
Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Фармакогностичне вивчення Lotus corniculatus».(1999 р.)
Має понад 170 наукових праць, серед них 3 патенти, 5 статей у Фармацевтичній енциклопедії, за останні 5 років 3 статті у журналах Scopus і 2 статті у журналах ScienceRise, 4 статті у фахових виданнях, 85 тез.

Нагороди:
– Почесна Грамота НФаУ за сумлінну, плідну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня фармацевтичного працівника (2010 р.)
– Почесна Грамота НФаУ за сумлінну, плідну працю, високий професіоналізм, відданість справі до Ювілею народження (2018 р.)
За останні 5 років має сертифікати підвищення кваліфікації за програмами тематик:
1. Інформаційні та комунікативні технології дистанційного навчання: e -Tutor;
2. « Викладачі 4.0: Ефективні підходи для дистанційної освіти» ;
3. Сучасні технології навчання;
4. Сучасні клініко-фармакологічні та організаційно-економічні аспекти відпуску та застосування лікарських засобів;
5. Теорія і практика дистанційного навчання.

Член Харківської обласної асоціації фармацевтичних працівників.

Print Friendly, PDF & Email