23-24 квітня 2021 р. – V Міжнародний науковий конгрес «Сучасні проблеми фармації», м. Баку

23-24 квітня 2021 р. у м. Баку відбувся V Міжнародний науковий конгрес «Сучасні проблеми фармації», присвячений 90-річчю Азербайджанського медичного університету (АМУ) та 80-річчю фармацевтичної освіти в Азербайджані, який провела Асоціація Фармацевтів Азербайджану. У роботі конгресу прийняли участь науковці з багатьох країн світу: Азербайджану, США, Франції, Португалії, Кіпру, Ірану, Туреччини, Пакистану, Грузії, Узбекистану, України та Росії.
24 квітня на засіданні секції «Фармакогнозія» виступила завідувач нашої кафедри Вікторія Сергіївна Кисличенко з доповіддю «Modern possibilities of potential medicinal plants’ realization in National university of pharmacy, Ukraine (Сучасні можливості реалізації потенціалу лікарських рослин в Національному фармацевтичному університеті, Україна)».
23-24 квітня 2021 р. - V Міжнародний науковий конгрес «Сучасні проблеми фармації», м. Баку 23-24 квітня 2021 р. - V Міжнародний науковий конгрес «Сучасні проблеми фармації», м. Баку 23-24 квітня 2021 р. - V Міжнародний науковий конгрес «Сучасні проблеми фармації», м. Баку 23-24 квітня 2021 р. - V Міжнародний науковий конгрес «Сучасні проблеми фармації», м. Баку 23-24 квітня 2021 р. - V Міжнародний науковий конгрес «Сучасні проблеми фармації», м. Баку