Запрошення на ІV Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження», яка відбудеться 8 квітня 2022 року.

Шановні колеги!

Кафедра хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України запрошує Вас прийняти участь у
ІV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження», яка відбудеться 8 квітня 2022 року.

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій 2022 р. (Посвідчення Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» № 577 від 2.08.2021 року).
ФОРМА УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ – Заочна участь (тільки публікація тез).
РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ – Українська, російська, англійська.
Матеріали, оформлені згідно до вимог, просимо надсилати до 3 квітня 2022 року на електронну адресу cnckonf2018@gmail.com.

информационное_письмо_конференция_2022
Інформаційний_лист_конференція_2022