19.03.2021 р. – засідання секції №2 «Дослідження лікарських рослин та створення фітопрепаратів»

19.03.2021 р. - засідання секції №2 «Дослідження лікарських рослин та створення фітопрепаратів»Сьогодні, 19.03.2021 р., у рамках XXVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Topical issues of new medicines development», присвяченої 150-річчю з дня народження М.О. Валяшка, відбулося засідання секції №2 «Дослідження лікарських рослин та створення фітопрепаратів». Головуючими були завідувач кафедри фармакогнозії, д. фарм. н., проф. Кошовий О.М., професор кафедри хімії природних сполук, д. фарм. н., проф. Журавель І.О. та зав. кафедри ботаніки, д. фарм. н., проф. Гонтова Т.М. З доповідями виступили 7 здобувачів вищої освіти 1 та 5 курсів і 3 здобувача наукового ступеня доктора філософії.
Від нашої кафедри доповідали: здобувачі наукового ступеня доктора філософії 3 курсу Іосипенко Олена «Дослідження мінерального складу листя кабачків» (науковий керівник: проф. Кисличенко В. С.,.) та Посохова Ірина «Порівняльний фармакогностичний аналіз листя лавра звичайного та листя персеї американської» (науковий керівник: проф. Хворост О. П.), здобувач наукового ступеня доктора філософії 2 курсу Пінкевич Вікторія «Дослідження жирнокислотного складу матіоли дворогої» (науковий керівник: проф. Журавель І. О.).
Тематика представлених доповідей викликала не аби який інтерес у фахівців, які завітали на секційне засідання. Засідання пройшло на високому науковому рівні.
Усі учасники конференції одержали пам’ятні нагороди та грамоти.