Кафедра хімії природних сполук та нутриціології

Національного фармацевтичного університету

Історія кафедри

В останні роки у Національному фармацевтичному університеті започатковано і відкрито ряд спеціальностей освітнього напряму «Фармація», «Медицина», «Біотехнологія, Промислова Біотехнологія», «Економіка та підприємництво», «Менеджмент і адміністрування, менеджмент». Викладання тільки класичної фармакогнозії не є достатнім в сучасних умовах ринку освітніх послуг. Тому Наказом № 125к від 07.04.04 ректора Національного Фармацевтичного університету, члена-кореспондента Національної Академії Наук України, професора Черних В.П. було проведено реорганізацію кафедри фармакогнозії. В результаті було створено дві кафедри: хімія природних сполук (ХПС) та фармакогнозія.

Назва кафедри хімії природних сполук виникла невипадково. Такі кафедри вже тривалий час існують у вищих навчальних закладах колишнього СРСР: у Московському державному університеті імені М.В. Ломоносова, Санкт-Петербурзькому університеті (Росія) та Національному університеті імені Н. Улугбека (Ташкент, Узбекістан).

Колектив нової кафедри – хімії природних сполукочолила доктор фармацевтичних наук, професор Кисличенко Вікторія Сергіївна.

Print Friendly, PDF & Email