ПРОЦЬКА Вікторія Василівна

ПРОЦЬКА Вікторія Василівна
Процька Вікторія Василівна – кандидат фармацевтичних наук, асистент кафедри фармакогнозії та нутриціології НФаУ.

ПРОЦЬКА Вікторія Василівна ПРОЦЬКА Вікторія Василівна ПРОЦЬКА Вікторія Василівна ПРОЦЬКА Вікторія Василівна

Народилася 22 листопада 1986 року у м. Хмельницький. У 2010 році закінчила Національний фармацевтичний університет, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Фармація» з кваліфікацією провізор. У 2012 здобула кваліфікацію магістра фармації з відзнакою. З 2013 р. по 2017 р. працювала старшим лаборантом кафедри хімії природних сполук. З 2015 р. по 2017 р. – аспірант кафедри хімії природних сполук, з 2017 р. по 2019 р. – асистент кафедри хімії природних сполук, з 2019 р. – асистент кафедри хімії природних сполук і нутриціології.

Навчально-методична робота: Викладання дисциплін «Фармакогнозія», «Фармакогнозія з основами біохімії рослин», «Фармакогнозія з основами фітокосметики», «Ресурсознавство лікарських рослин», «Нутриціологія».
Науково-дослідна робота: У 2017 році захистила кандидатську дисертацію «Фармакогностичне дослідження хости подорожникової та хости ланцетолистої» (2017); автор та співавтор понад 100 наукових праць, у тому числі 31 статті, 70 тез, 4 патентів України на корисну модель, 2 інформаційних листів.

Нагороди:
Диплом ІI ступеня переможця в номінації «Кращий викладач НФаУ» (2018 р.);
Почесна грамота Національного фармацевтичного університету за видатні досягнення в науково-дослідній та науково-організаційній діяльності (2018 р.).
Почесна грамота Департаметну охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації (2021 р.)

Членство у фахових асоціаціях:
Харківська обласна асоціація фармацевтичних працівників
ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»

Print Friendly, PDF & Email