01 травня 2024 року – ФАРМКВЕСТ «Код незламності»

01 травня 2024 року - ФАРМКВЕСТ «Код незламності»

01 травня 2024 року співробітники кафедри фармакогнозіі та нутриціологіі Олександр Гончаров, Олександр Очкур, Микола Комісаренко та Вікторія Процька долучилися до заходу ФАРМКВЕСТ «Код незламності», який організував Національний фармацевтичний університет для старшокласників міста-героя Харкова. На локації під назвою «PRO_Джунглі», яку представляли викладачі кафедри, учні познайомились із властивостями природних пігментів, мали можливість приготувати авторський збір, досліди будову рослинних тканин та виразити свою індивідуальність у рамках творчого конкурсу. Учасники відмітили невимушену атмосферу, цікаві та пізнавальні завдання. ФАРМКВЕСТ «Код незламності» став чудовою нагодою відновити дефіцит живого спілкування, поглибити свої знання з природничих наук та зануритись у світ фармації.

01 травня 2024 року - ФАРМКВЕСТ «Код незламності» 01 травня 2024 року - ФАРМКВЕСТ «Код незламності» 01 травня 2024 року - ФАРМКВЕСТ «Код незламності» 01 травня 2024 року - ФАРМКВЕСТ «Код незламності»

01 травня 2024 року - ФАРМКВЕСТ «Код незламності»01 травня 2024 року - ФАРМКВЕСТ «Код незламності»