9 листопада 2021 року – ХХ Всеукраїнський Радіодиктант національної єдності

9 листопада 2021 року - ХХ Всеукраїнський Радіодиктант національної єдності

9 листопада 2021 року у ХХ Всеукраїнському Радіодиктанті національної єдності взяли участь співробітники нашої кафедри: проф. Хворост Ольга Павлівна, доцент Король Вікторія Вікторівна, доцент Попик Андрій Іванович, асистент Скребцова Катерина Сергіївна, аспірант Пінкевич Вікторія Олексіївна та студенти 1 курсу групи Фм21(3,10д)-01 фармацевтичного факультету (куратор – доц. Попик А.І.).
Радіодиктант національної єдності традиційно відбувається у День української писемності та мови – 9 листопада. Цьогоріч текст радіодиктанту написав і прочитав в ефірі письменник Юрій Андрухович. Його обрали з кількох претендентів. Автор обрав тему – “Слідом за пам’яттю”, який є початком його майбутньої книжки. І сам текст, до речі, був не з простих.
Сподіваємося, що всі учасники заходу отримали задоволення та змогли написати диктант без помилок!