Доповідь на секції “Перспективи вивчення лікарської рослинної сировини та створення фітопрепаратів на її основі”

Доповідь на секції "Перспективи вивчення лікарської рослинної сировини та створення фітопрепаратів на її основі"

Співробітники кафедри фармакогнозії та нутриціології: завідувачка кафедри, професор Кисличенко В.С., професор Хворост О.П., професор Журавель І.О., доцент Новосел О.М., доцент Скребцова К.С., асистент Процька В.В. взяли участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції “АБУ АЛИ ИБН СИНО И ИННОВАЦИИ В СОВРЕМЕННОЙ ФАРМАЦЕВТИКЕ”, яка проходила 18 березня 2024 року, м. Ташкент. Доповідь професора Хворост Ольги Павлівни на секції “Перспективи вивчення лікарської рослинної сировини та створення фітопрепаратів на її основі” за темою “Comarum palustre L. – як перспективне джерело лікарської рослинної сировини актуальної спрямованості дії”.