Співробітники кафедри фармакогнозії та нутриціології: завідувачка кафедри, професор Кисличенко В.С., доцент Новосел О.М., Іосипенко О.О., магістранта 5 курсу Дьяконова Марія взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Освіта і наука в період глобальних криз та конфліктів у ХХІ столітті”, яка проходила 8-9 грудня 2023 року. Організатор конференції – ГО “Національна академія наук вищої освіти України”. Доповідь на секції Природничих наук “Вивчення флавоноїдів Blackstonia perfoliata (L.) Huds”
Доповідь на секції Природничих наук "Вивчення флавоноїдів Blackstonia perfoliata (L.) Huds" Доповідь на секції Природничих наук "Вивчення флавоноїдів Blackstonia perfoliata (L.) Huds" Доповідь на секції Природничих наук "Вивчення флавоноїдів Blackstonia perfoliata (L.) Huds" Доповідь на секції Природничих наук "Вивчення флавоноїдів Blackstonia perfoliata (L.) Huds" Доповідь на секції Природничих наук "Вивчення флавоноїдів Blackstonia perfoliata (L.) Huds" Доповідь на секції Природничих наук "Вивчення флавоноїдів Blackstonia perfoliata (L.) Huds" Доповідь на секції Природничих наук "Вивчення флавоноїдів Blackstonia perfoliata (L.) Huds" Доповідь на секції Природничих наук "Вивчення флавоноїдів Blackstonia perfoliata (L.) Huds"