Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації»!

З 8 по 12 січня 2024 року кафедра фармакогнозії та нутриціології взяла участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації», який організований Національним фармацевтичним університетом за підтримки Харківської міської ради.
8 січня 2024 року на станції метро «Університет» доцент кафедри Наталія Бородіна та асистент Микола Комисаренко провели заняття на тему «Корисні рослини України» для учнів 9-11 класів. Учасники дізналися про різноманітність рослинного світу України та користь сировини рослин для організму людини. Учні самостійно виконували практичні завдання та знайомились з гербарними зразками лікарських рослин та лікарською рослинною сировиною.

Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації»! Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації»! Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації»! Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації»! Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації»! Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації»! Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації»! Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації»! Участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації»!.

12 січня 2024 року на станції метро «Академіка Павлова» доцент кафедри Ганна Тартинська та доцент кафедри Катерина Скребцова провели заняття на тему «Е-добавки або Основні факти здорового харчування» для учнів 7-11 класів Ліцею № 103. Учасники дізналися про харчові добавки, їх користь та шкоду для людини. Учні самостійно виконували хімічні реакції, завдяки яким дізнались, як відрізнити натуральні барвники від штучних.