Вітаємо з Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

13 жовтня 2021 року напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва у НФаУ відбулось свято українського козацтва. У заході із превеликим задоволенням взяли участь співробітники нашої кафедри.

Шановні колеги та студенти!

На величне свято Покрови Пресвятої Богородиці сердечно вітаємо Вас з Днем захисника України та Днем українського козацтва. Цей день став уособленням мужності й самовідданості, лицарства і благородства, справжніх оборонців, визволителів і захисників України. У цю світлу мить ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під свою опіку всіх захисників України та подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, добро, щасливі та довгі роки життя в успішній Україні. У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної Вашої родини. Любові, радості, сонячного настрою та мирного неба ми бажаємо всім захисникам України!