12 квітня 2021 – фахові семінари кафедри хімії природних сполук і нутриціології

12 квітня 2021 - фахові семінари кафедри хімії природних сполук і нутриціології

Шановні колеги!
12 квітня 2021 відбудуться фахові семінари кафедри хімії природних сполук і нутриціології для попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття ступеня доктора філософії (PhD) аспірантів кафедри: Мохаммеда Шахм Басім (Керівник проф. Ленчик Л.В.) тема роботи «Фармакогностичне вивчення Prunus domestiсa L.» початок о 9-00 та Москаленко Андрія Миколайовича (Керівник проф. Попова Н.В.) тема роботи «Фармакогностичне дослідження безсмертника приквіткового (Helichrysum bracteatum)та створення на його основі нових лікарських засобів» початок о 10-30.
У разі виникнення бажання відвідати фахові семінари – звертатися до завідувача кафедри, професора Кисличенко Вікторії Сергіївни та/або професора Ленчик Лариси Володимирівни та/або професора Попової Наталії В’ячеславівни.